auto skup kraków

Skupujemy wszystkie auta  za gotówkę w Krakowie i okolicach. Płacimy wyższe ceny niż konkurencja
N

Natychmiastowa gotówka

N

Pieniądze od ręki

N

Płacimy najwięcej za samochody

N

Darmowa wycena

N

Bezpieczna transakcja i minimum formalności

Twój zaufany Auto Skup w Krakowie

Sprawne sprawne samochody sprzedasz właśnie tu – w auto skup Kraków

Sprawne auta to jeden z głównych filarów handlu samochodami. Ich główną zaletą jest fakt, że nie trzeba do nich dokładać znacznych sum pieniędzy, mając jednocześnie pewność, że posiada się pełnoprawny, nieuszkodzony pojazd. Niezależnie od tego czy na sprzedaż masz auta klasy wyższej, jak na przykład Land Rover Evoque, czy skromną Mazdę 323F,  zawsze zaprasza nas z otwartymi ramionami, oferując specjalistów zdolnych dokonać rzetelnej wyceny oraz fachowej obsługi.

Auto skup Kraków specjalizuje się w skupowaniu samochodów w pełni sprawnych, takie też stanowią główną część motoryzacyjnej mozaiki, jaka do nich trafia. Jako iż klienci są różni, a nie każdy lubi starcia z agresywnymi kupującymi, zamiast wystawiać ogłoszenie, może warto udać się do miejsc takich jak  W ten sposób unikniemy uprzykrzających nam życie dziesiątek telefonów, których treść jest identyczna, a składa się on a z pytań, na które odpowiedź można znaleźć w treści samego ogłoszenia. Jeżeli wystawiamy auto sami, kolejną piętrzącą się przed nami trudnością jest konieczność odbywania jazd próbnych – oczywiście odbywających się na nasz koszt. W przypadku szybkiej sprzedaży to nie problem, jeżeli jednak próbujemy sprzedaż auto prze kilka kolejnych miesięcy, rachunek za paliwo może rosnąć w zastraszającym tempie. W takie koszmary są niemożliwe do wystąpienia – fachowcy ze  pomogą w rozpoznaniu faktycznego stanu naszego pojazdu, będąc jednocześnie otwarci na propozycje i nasze uwagi dotyczące procesu sprzedaży. Mamy pewność, że spotykamy się z profesjonalistami, którzy poświęcili całe lata celem jak najlepszego rozpoznawania wad ukrytych w samochodach oraz eliminowania tych usterek.

Uszkodzone auta także możesz oddać do auto skup Kraków

Uszkodzone nie muszą już dłużej szpecić obrazu naszego ogrodu lub osiedla. Auto skup Kraków bardzo chętnie przyjrzy się naszym uszkodzonym pojazdom, dokonując ich wyceny i nabywając je od nas. Na bardzo trudnym polskim rynku handlu samochodami sprzedaż uszkodzonego auta graniczy niemal z cudem. Większość osób nie jest zainteresowana gwarantowaną inwestycją, a dzwonią do nas jedynie handlarze, dla których jest to sposób na zarobek.

 Dzieli uszkodzenia na kilka rodzajów, do których można zaliczyć między innymi stłuczki parkingowe. Niejednokrotnie zdarzyło nam się z pewnością znaleźć w sytuacji, w której auto będące w ruchu zarysowuje bądź wgniata element z zaparkowanego auta. Taka sytuacja oprócz tego, że jest przykra, dodatkowo jest niezwykle kosztowna. Cena oryginalnego zderzaka do BMW Serii 5 w specjalnych, sportowych edycjach nieraz wynosi tyle, co małe, miejskie auto z lat 90. Taka olbrzymia rozbieżność zniechęca posiadaczy aut od sprzedaży, toteż bardzo często dokonują oni napraw we własnym zakresie. Poleca się jednak najlepsze wyjście, polegające na oddaniu auta do skupu –  jest jednym z najlepszych miejsc tego typu.

Niewielkie uszkodzenia to niewielki problem. W przypadku nieco gorszych uszkodzeń, liczba usług znacznie się spiętrza. Przykładem może być grad, który potrafi doszczętnie zdewastować powłokę lakierniczą w niemal każdym aucie. Likwidacja szkód poczynionych przez grad polega na wizycie u specjalnego blacharza lub lakiernika, którzy potrafią wyciągnąć tak małe wgniecenia. Niestety, usługa ta jest droga, więc jeżeli zbiega się ona z chęcią pozbycia się starego samochodu, dlaczego nie oddać go na nas

Nie warto tracić czasu na walkę o każdy grosz z nieuczciwymi kupującymi.umożliwia sprzedaż pojazdu w każdym stanie, tak więc niezależnie od poziomu poniesionych szkód, zawsze mamy pewność, że samochód który chcemy sprzedaż, zostanie sprzedany.

Skorodowane auta w auto skupie w Krakowie

skupujemy również skorodowane auta. Przez dekady rozwoju motoryzacji mieliśmy możliwość zaobserwowania szeregu różnych metod radzenia sobie ze rdzą. Jednym z ciekawszych przykładów może być Trabant, który stworzony jest z kompozytów, więc nie zardzewieje nigdy. Oczywiście, rozwiązanie to wynikło wyłącznie ze względów ekonomicznych, jednak jego efekt uboczny pod kątem zabezpieczenia antykorozyjnego może zadziwiać. Kolejnym przykładem jest Audi, które od kilkunastu lat bardzo rzetelnie przykłada się do zabezpieczenia antykorozyjnego, począwszy od grubej warstwy ocynku, skończywszy na budowie całego nadwozia auta z… aluminium. Najlepszym przykładem niech będą modele A2 oraz A8, całe stworzone z tego niezwykle lekkiego surowca. Jazda nimi była przyjemnością, gdyż były niezwykle lekkie.  z chęcią odnowi swoje wspomnienia związane z posiadaniem na placu wielu egzemplarzy tych aut. Niestety, czasy dynamicznie się zmieniają i coraz mniej klientów jeździ tymi niezwykle wdzięcznymi pojazdami.

Jeżeli mamy samochód zaliczający się do grona nieco gorzej zabezpieczonych przed korozją – nic straconego. Chętnie przyjrzy się prymusom kategorii „słabe zabezpieczenia”. Specjaliści ze skupu łatwo dają się przekonać do odkupienia nawet najbardziej skorodowanych aut, z chęcią umożliwiając im prowadzenie drugiego życia jako pojazdy w pełni odrestaurowane. Tak zwane youngtimery oraz oldtimery stanowią znaczny odsetek aut zaliczanych do kategorii „skorodowane”. Nierzadko ich dotychczasowi właściciele tracą chęci na dalszą walkę z rdzą, zostawiając tę misję skupom.  uratował już wiele klasycznych, zabytkowych pojazdów, wśród których można natrafić na Wołgi, Łady czy nawet… Jeepy. Podczas gdy prowadzić będzie batalię z korozją, my wreszcie możemy usiąść do stołu i zacząć przeglądać oferty sprzedaży samochodów – czas na zakup naszego nowego auta!

Auta powypadkowe w auto skup Kraków

Powypadkowe to niestety spora grupa pojazdów trafiających. Uszkodzenia są bardzo zróżnicowane, więc nierzadko pracownicy są czymś zdziwieni. Pojazdy można uszkodzić pozornie groźnie, jednak nie wystrzeli żadna poduszka powietrzna – są to te szczęśliwe przypadki, gdzie naprawa jest szybka i bezstresowa. Może jednak także dojść do kolizji, w której auto nie odpali poduszek powietrznych, lecz jednak zostanie poważnie uszkodzona jego płyta podłogowa, co w konsekwencji wiązać się będzie z utratą stabilności i odkształceniami nadwozia. Często można zauważyć, że w testach Euro NCAP auta mają pewne punkty, na których opiera się cała strategia neutralizowania wstrząsy podczas uderzenia. Jeżeli te punkty zostaną odkształcone, pojazd podczas wypadku może zachować się całkowicie nieprzewidywalnie –  ma na uwadze wszystkie tego typu niuanse, toteż zawsze masz pewność, że auto wycenione zostanie zgodnie z obowiązującymi rynkowymi zasadami.

Innym przykładem są auta z wystrzelonymi poduszkami powietrznymi. Ich wystrzał sygnalizuje zazwyczaj odpowiednia kontrolna na desce rozdzielczej, toteż tego typu zdarzenie odbija się na wartości pojazdu dosyć negatywnie. zaoferuje Ci mimo tego zawsze najwyższą rynkową stawkę za Twój pojazd, niezależnie od przebytej szkody. Pamiętaj, że to zawsze znacznie lepsze rozwiązanie, niż sprzedaż auta we własnym zakresie, na ogólnodostępnych portalach aukcyjnych. Kupujący potrafią często być niezwykle drobiazgowi przy oględzinach, sprawdzając rozbite auta niemal z taką samą pieczołowitością, jak w pełni sprawne. Jasnym jest więc, że niemożliwe do spełnienia wymagania kończyć się będą nieprzyjemnymi negocjacjami, w których cena nigdy nie dorówna tej proponowanej przez Nie warto tracić nerwów, czasu i pieniędzy wydanych na wielotygodniowe ogłoszenia. Wystarczy udać się do  celem przedstawienia swojego powypadkowego auta, by w ciągu kilkunastu minut podpisać umowę sprzedaży auta. To bardzo prosta procedura, która chwalą setki klientów skupu aut.

Jedyny taki  Auto Skup w Krakowie

i

Auta są wyceniane przez naszych wykwalifikowanych pracowników

Wycena darmowa online

U

Działamy szybko i sprawnie

Nie patrzymy na takie szczegóły jak czyste wnętrze

Auta bez opłat (OC, ważnego przeglądu) w auto skupie Kraków

Jeżeli nie posiadamy ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (w skrócie OC), zgodnie z prawem nie będziemy mogli poruszać się po drogach publicznych. Te niezwykle niekorzystne wieści nie robią na pracownikach żadnego wrażenia – ich zadaniem jest obejrzenie Twojego pojazdu i zaproponowanie ceny, za jaką go kupią. Niezależnie od tego, czy OC było opłacane regularnie, czy ciągłość nie została zachowana przez długi okres czasu – auto zawsze sprzedasz.  przyjmuje każdy typ auta, nawet bez aktualnych opłat.

Sprzedając własny samochód, klienci często zwracają zwracają uwagę na długość opłat. Jeżeli nie posiadasz opłat, będą nieprzyjemnie zbijać cenę, aż osiągnie ona abstrakcyjnie niski pułap. Nie warto tracić nerwów i odbywać dziesiątki nieprzyjemnych starć z obcymi osobami – przyjmie pojazdy zarówno bez OC, jak i bez ważnego przeglądu.

Ważny przegląd także nie stanowi problemu.Z chęcią obejrzy pojazd dostarczony przez Ciebie, nawet, jeżeli został on wyproszony przez pracownika Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Nie sprawdza stanu technicznego w ten sposób – nie podbija Ci żadnych dokumentów, interesuje go jedynie Twoje zadowolenia. Warto o tym pamiętać, decydując się na wystawienie swojego samochodu na popularnych serwisach ogłoszeniowych. Kupujący będą Ci nagminnie zwracać uwagę na bałagan w dokumentach, a brak ważnych opłat, w tym brak ważnego przeglądu rejestracyjnego, nie będzie działać na Twoją korzyść. Zapraszamy.

Samochody wersji angielskiej

Samochody wersji angielskiej, czyli popularne „angliki”, to temat dynamicznie zdobywający popularność w ciągu ostatnich kilku lat. Od momentu umożliwienia rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie, nastąpił renesans pewnych specyficznych typów pojazdów. Dużo więcej mamy więc do czynienia z Fordami, Nissanami czy Vauxhallami. Do  często trafiają również pojazdy w specyfikacji JDM, a więc Japanese Domestic Market, oznaczającej japoński rynek wewnętrzny. Nissany Skyline, Mitsubishi Lancer Evolution czy Subaru Impreza WRX STI – te samochody dzięki zmianie w przepisach mogą być coraz częstszymi gośćmi na polskich ulicach. Jeżeli posiadasz pojazd tego typu – przyjedź do nas.

Samochody z Wielkiej Brytanii posiadają znacznie niższą wartość, niż ich odpowiedniki na kontynencie europejskim. Wiąże się to oczywiście z ruchem prawostronnym, zmuszającym do wyposażania auta kierownice po nieprawidłowej z punktu widzenia Niemca, Francuza czy Polaka stronie. Wobec braku w pobliżu Wielkiej Brytanii innych państw z ustawowym ruchem prawostronnym, nie jest opłacalne ich sprzedawanie, więc ceny są relatywnie niskie. Pomimo tego, zawsze zaproponuje Ci uczciwą i korzystną cenę, zaś Ty wreszcie będziesz mógł wybrać samochód posiadający kierownicę po lewej stronie.

Auto skup Kraków – samochody nadające się na złom

Samochody nadające się na złom to ostatnia z grup aut trafiających do skupu. chętnie zapoznaje się ze stanem technicznym aut przeznaczonych na rozbiórkę. Nierzadko są one poszukiwanymi klasykami, bądź są to wersje niezwykle rzadko spotykane, jak chociażby Volkswagen Golf w edycji G60. Poprzez wprowadzenie subtelnych zmian w konstrukcji zderzaka, elementy blacharskie do VW Golfa G60 II generacji osiągają często niebotyczne kwoty.

 przyjmie Twoje auto nawet jeżeli nie jest to zapomniany klasyk, a zwykły pojazd służący do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ostatnie lata przyniosły lawinowy wzrost liczby aut przeznaczonych na zezłomowanie, choć często są to pojazdy w pełni sprawne, z ważnym przeglądem w chwili przekraczania bram złomowiska. Jest to więc marnowanie szansy na wykorzystanie świetnego środka lokomocji dla studenta – auto tanie, zadbane o niskiej wartości. Brak ryzyka kradzieży i niski koszt części zamiennych to ważne zalety, obok których nie przejdzie obojętnie żaden student. Tym ważniejsze jest, by ratować takie pojazdy przed ich zniszczeniem.