skup samochodów używanych i uszkodzonych Kraków

Skupujemy wszystkie auta  za gotówkę w Krakowie i okolicach. Płacimy wyższe ceny niż konkurencja

N

Darmowa wycena

N

Bezpieczna transakcja i minimum formalności

N

Płacimy najwięcej za samochody

N

Pieniądze od ręki

N

Natychmiastowa gotówka

Masz auto używane w Krakowie lub uszkodzone ? Zgłoś się do nas!

Skup samochodów używanych i uszkodzonych Kraków – wszystkie marki

Prowadzimy skup samochodów używanych i uszkodzonych na terenie Krakowa za gotówkę. Jeżeli interesuje Cię  zapraszamy do kontaktu – skupujemy samochody używane wszystkich marek, zarówno sprawne, uszkodzone, skorodowane, powypadkowe jak i te nadające się na złom. Jeżeli Twój samochód nie posiada ważnych opłat nie stanowi to dla nas problemu – skupujemy także auta bez ważnego przeglądu oraz ubezpieczenia OC. Prowadzimy również skup samochodów w wersji angielskiej – z kierownicą po prawej stronie. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu skupu samochodów używanych o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, niejednokrotnie polecających rodzinie i przyjaciołom nasze usługi oparte na skupie samochodów używanych w Krakowie.

prowadzony przez naszą firmę opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta i samochodu, zależy nam na obustronnym zadowoleniu z transakcji.

 

Decydując się na skorzystanie z naszych usług – skupu samochodów używanych i uszkodzonych na terenie Krakowa otrzymujesz szereg wymiernych korzyści związanych ze zbyciem auta. oferuje natychmiastową płatność za samochód w formie gotówki.  to także gwarancja legalnej i w pełni bezpiecznej transakcji. Decydując się na skorzystanie z usług skupu samochodów używanych  i uszkodzonych w Krakowie oszczędzasz czas – nie musisz czekać miesiącami na klienta tak jak ma to miejsce w przypadku samodzielnej lub komisowej sprzedaży a gotówkę otrzymujesz od ręki. To okazja do sprzedaży samochodu w każdym stanie wizualnym oraz technicznym – nie musisz martwić się jakimikolwiek rysami, zadrapaniami lub usterkami – oprócz samochodów w pełni sprawnych i atrakcyjnych wizualnie skupujemy również auta uszkodzone, z widocznymi oznakami korozji, powypadkowe, nadające się na złom oraz w wersji angielskiej tzw. angliki wyposażone w kierownicę po prawej stronie. Brak ważnych opłat w postaci ubezpieczenia OC oraz ważnego przeglądu technicznego również nie stanowi problemu.

Jak szukać dobrego skupu aut uszkodzonych w Krakowie ?

Decydując się na odsprzedaż samochodu w skup samochodów używanych Kraków nie musisz tracić czasu i nerwów na spotkania, rozmowy i negocjacje z potencjalnymi klientami pozyskanymi poprzez ogłoszenia – osoby z doświadczeniem w sprzedaniu swoich wcześniejszych samochodów wiedzą jak bardzo problematyczni potrafią być klienci i jak wiele nerwów może nas kosztować sprzedaż samochodu. Potencjalni klienci potrafią zrobić ogromny problem z nic nieznaczącej ryski i próbować na jej podstawie negocjować niedorzeczną kwotę sprzedaży. Ponadto oszczędzasz czas -najczęściej potencjalni klienci chcą sprawdzać samochód w serwisach, stacjach diagnostycznych oraz autoryzowanych serwisach samochodowych – ASO – tego typu wyjazdy na przeglądy mogą trwać nawet do  kilku godzin a ich zakończenie nie zawsze musi skończyć się sukcesem w postaci sprzedaży pojazdu. Korzystając z usług skupu samochodów używanych Kraków tak naprawdę niemalże nie tracisz czasu – auto możesz sprzedać w wybranym przez siebie miejscu oraz czasie – kupimy je od Ciebie w okolicy Twojego domu czy pracy o dowolnej porze i w dowolnym dniu tygodnia.

posiadasz auta używane w Krakowie ? – damy Ci pieniądze za Twój samochód

Skup samochodów używanych Kraków umożliwia dwa różne sposoby kontaktu z potencjalnym zbywcą pojazdu – można wypełnić formularz online na stronie internetowej, co nie jest jeszcze do niczego zobowiązujące. Głównym celem wypełnienia takiego formularza jest możliwość ocenienia przez firmę opłacalności zakupu danego pojazdu, jednakże decyzja najczęściej jest pozytywna a dzięki informacjom zawartym w formularzu możliwe jest wstępne oszacowanie ceny samochodu i zaproponowanie jej klientowi w trakcie rozmowy telefonicznej.

Drugą metodą na zaoferowanie sprzedaży swojego pojazdu jest najzwyczajniej na świecie telefon do skupu samochodów używanych Kraków – w trakcie rozmowy telefonicznej przeprowadzamy z Państwem krótki wywiad, na podstawie pytań zawartych w formularzu. Najważniejsze są podstawowe informacje na temat samochodu takie jak marka, przebieg czy rok produkcji. Warto ze swojej strony podać wszelkie dodatkowe informacje, które mogą  okazać  się istotne i wpływać na cenę pojazdu.

Na podstawie przedstawionych przez potencjalnego zbywcę samochodu informacji jesteśmy w stanie podać przybliżoną, ogólną wycenę. Dokładna kwota, którą możemy zapłacić za dany samochód wymaga oględzin pojazdu w trakcie umówionego telefonicznie spotkania. Na podstawie oględzin samochodu, jego stanu technicznego, jego wad oraz zalet możemy zaproponować już konkretną kwotę – jeżeli klient wyrazi zgodę na przedstawioną cenę dochodzi do podpisania umowy i zapłaty za pojazd. Jeżeli sprzedający nie do końca zgadza się z wyceną zawsze istnieje możliwość negocjacji zaproponowanej ceny, by obie strony transakcji były zadowolone.

prowadzi skup samochodów wszystkich marek oraz modeli samochodów osobowych oraz dostawczych. Stan samochodu jest tak naprawdę bez znaczenia – kupimy od państwa chętnie samochody sprawne i zadbane ale również uszkodzone, powypadkowe, skorodowane, nadające się na złom, wymagające większych lub mniejszych napraw a nawet w wersji angielskiej – z kierownicą po prawej stronie.

Skup samochodów używanych  i uszkodzonych Kraków umożliwia spotkanie w najbardziej dogodnym, odpowiadającym klientowi czasie oraz miejscu. Po krótkich oględzinach pojazdu następuje propozycja ceny, podpisane umowy oraz wypłata gotówki. Za tego typu transakcje klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, nawet jeżeli zdarzy się, iż nie dojdziemy do porozumienia co jest naprawdę sporadyczną sytuacją. Najczęściej spotkanie kończy się zakupem samochodu – ponieważ jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do potrzeb klienta, kupujemy samochody w każdym stanie i wersji i płacimy znacznie więcej niż konkurencyjne skupy samochodów używanych na terenie miasta Kraków.

N

Natychmiastowa gotówka

N

Pieniądze od ręki

N

Płacimy najwięcej za samochody

N

Darmowa wycena

N

Bezpieczna transakcja i minimum formalności

skup samochodów w Krakowie
i

Auta są wyceniane przez naszych wykwalifikowanych pracowników

Wycena darmowa online

U

Działamy szybko i sprawnie

Nie patrzymy na takie szczegóły jak czyste wnętrze

czym się różnimy od komisów? Jak działa odkup aut używanego i uszkodzonego w Krakowie ?

Co warto wiedzieć o skupach aut?

Kupię auto Kraków i nie tylko to popularny rodzaj działalności biznesowej. Firmy tego typu funkcjonują już od wielu lat i z roku na rozwijają się w szybkim tempie. Nie powinno to raczej nikogo dziwić, gdyż w momencie, gdy otworzyły się granice Europy, dostęp do zachodnich aut, zarówno tych drogich, jak i tanich, otrzymał niemal każdy. Początkowo był to jeden z ciekawszych sposobów na biznes, lecz z biegiem czasu większość niewielkich sprzedaży firm aut musiało zostać zamkniętych. Mimo iż wciąż można znaleźć tego typu firmy zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach, to jednak największy dochód mają z tego przedsiębiorstwa, które są na rynku od lat, takie jak np. skupowanie aut używanych lub uszkodzonych na terenie Krakowa. Z czego wynika ich popularność oraz to, że pomimo upływu lat wciąż utrzymał się na rynku? Wynika to m.in. z lojalności klientów, jakości świadczonych usług oraz tego, że oferuje kupowanie 4 kółek różnego rodzaju – zarówno starszych, jak i nowszych. Niestety, oprócz  tych z pozostałych miast Polski, funkcjonują też i te przedsiębiorstwa, które nie zawsze obchodzą się z klientem w pełni uczciwie. Każdy, kto zamierza skorzystać z usług któregokolwiek powinien wcześniej zapoznać się z podstawowymi zasadami, na jakich funkcjonuje taka firma. Warto wiedzieć, jak przebiega cała procedura. Dzięki tej wiedzy nie tylko unikniemy współpracy z nie do końca uczciwym przedsiębiorcą, ale też łatwiej wybierzemy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb. Jeżeli korzystamy z usług skupu aut powypadkowych  Kraków lub innej firmy, znajomość wszelkich szczegółów na linii wy-klient, może wręcz sprawić, że unikniemy wielkiej finansowej wtopy

Jak szukać dobrego skupu aut?

W obecnych czasach mamy ogromny dostęp do przeróżnych skupów. Większość z nich działa również w systemie mobilnym, dzięki któremu klient może szybko sprzedać pojazd. Zakup samochodów oraz każdy inny profesjonalny zakup tego typu powinien oferować kilka podstawowych usług. Jedną z nich jest m.in. wycena on-line. Warto zwrócić uwagę, czy firma z którą zamierzamy współpracować, potrafi wycenić nasz samochód w ten sposób. Jest to przede wszystkim wygodne dla klienta, gdyż może współpracować z firmami z całego kraju, porównywać ich oferty i wybrać np. zakup aut , gdy otrzyma najbardziej satysfakcjonującą go propozycję cenową.

Dobra firma powinien wykonać wycenę on-line na podstawie zdjęć dostarczonych przez klienta. Warto jednak pamiętać, że jest to zazwyczaj jedynie wstępna wycena. Gdy rzeczoznawca zobaczy auto na żywo, może wówczas zmienić zdanie na temat pojazdu, co nie zawsze musi się wiązać z mniejszą ofertą cenową. Warto szukać takiego skupu aut popsutych w mieście Krakowie, który przede wszystkim działa szybko. Oznacza to, że po dostarczeniu mu formularza i zdjęć, wstępną wycenę przedstawi nam już po kilku godzinach. Co więcej, do spotkania może dojść nawet tego samego dnia lub przynajmniej następnego – będzie to zależeć zarówno od lokalizacji klienta, jak i rzeczoznawcy/ osoby odpowiedzialnej za wycenę pojazdulub innym mieście.

Jak działa skup aut używanych Kraków a jak komis?

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę, że skup to nie komis. Często osoby chcące pozbyć się  w ten sposób rozumują i zgłaszają się do firm z nadzieją, że oddadzą tam auto w komis – i na odwrót. Warto wiedzieć, że zarówno skup samochodów używanych  ? Kraków ? jak i jakikolwiek komis funkcjonują inaczej. Jak w takim razie działa handel samochodowy? Otóż w odróżnieniu od komisu odkupuje on bryki natychmiastowo, co oznacza, że po zawarciu transakcji klient otrzymuje gotówkę, nawet jeśli nasza firma  uzna, że chce odkupić skorodowany pojazd lub pojazd powypadkowy. Komisy z kolei są kimś w rodzaju pośredników sprzedaży. Poszukują bowiem potencjalnych kupców i dostarczają właścicielowi pojazdu pieniądze, gdy sprzedadzą pojazd.  

Warto też zwrócić uwagę, że  inaczej też funkcjonuje w zakresie samego prowadzenia działalności. Podsumowując – zakup fury  to najlepszy sposób, by szybko pozbyć się niechcianego złomu. Klient bowiem zgłasza ofertę do sprzedaży, otrzymuje wycenę, która przeważnie jest bezpłatna, a po zatwierdzeniu jej otrzymuje gotówkę. Tu warto też wspomnieć, że w przypadku cała transakcja może potrwać nawet 30 minut. Nie zawsze jest to możliwe. Co do formy płatności, to często wybiera ją klient. Niemniej jednak jeżeli zależy mu wyłącznie na jakimś konkretnym sposobie płatności, warto wcześniej ustalić to z firmą zajmującą się . Zazwyczaj jednak klientom oferowanym jest albo przelew bankowy, albo gotówka.

Najlepszy skup aut uszkodzonych a także używanych Kraków!

Taką transakcję można podzielić na różne etapy, lecz każdy z nich nie jest skomplikowany.  Osoby zainteresowane tego typu usługami są bowiem często nieco niecierpliwe i oczekują szybkiej transakcji. Warto jednak wcześniej dokładniej poznać, jak przebiega standardowa procedura odkupu auta.

W pierwszej kolejności klient powinien wejść na stronę internetową i tam zapoznać się z informacjami na jej temat. Jeżeli zdecyduje się na rozpoczęcie współpracy, może zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego i zadzwonić do siedziby firmy. Niekiedy skup aut uszkodzonych Kraków kontakt telefoniczny jest niezbędny, gdyż nie zawsze da się wycenić bryki jedynie na podstawie przesłanych zdjęć. Jest to szczególnie istotne, gdy pojazd, który chcemy sprzedać, jest samochodem starym lub nietypowym. Ponadto, w formularzu można też zawrzeć dodatkowe informacje na temat. Na tym etapie konsultant  jest w stanie wstępnie wycenić. W przypadku, gdy pojazd zainteresuje firmę, wówczas kontaktuje się ona z właścicielem pojazdu, by omówić dalszą współpracę i np. umówić się na konkretny termin spotkania.

Drugi etap współpracy z naszym konsultantem to spotkanie i ocena stanu. Przeważnie odbywa się to w miejscu wyznaczonym przez klienta, zazwyczaj jest to jego podwórko lub miejsce pracy. Zazwyczaj kupujący nie zabierają  do stacji diagnostycznej. Cała czynność trwa nie dłużej niż kilkanaście minut, a podczas oględzin konsultant zwraca uwagę przede wszystkim na: dokumentację, stan blacharsko-lakierniczy oraz ogólny stan mechaniczny pojazdu. Tu nierzadko wymagana jest krótka jazda próbna. Jeżeli wszystkie kryteria  zostaną spełnione, to wówczas może dojść do sporządzenia umowy. Niekiedy jednak konsultant może mieć wątpliwości co do stanu prawnego i może wymagać, by skonsultować go z Wydziałem Komunikacji. Zazwyczaj cała procedura, czyli oględziny oraz sporządzanie umowy nie trwa dłużej niż godzinę.

 

 

Co się dzieje z autem, które trafi do skupu aut powypadkowych ?

Możliwości jest naprawdę sporo.Oraz innych firm tego typu trafiają przeróżne egzemplarze. Niektóre z organizacji przyjmują także samochody nadające się już jedynie na złom. Może to niektórych dziwić, lecz nawet takie pojazdy znajdują swoje zastosowanie, które niekiedy jest wyjątkowo oryginalne. Niektóre z pojazdów, które nie nadają się do użytkowania, mogą zostać później przerobione np. na oryginalnie wyglądający bar. Co ciekawe, niektórzy kupują takie pojazdy, i jeżeli są to ciekawe modele, to ustawiają je np. na działce, jako jedną z ozdób. Pojazdy trafiające do  są, rzecz jasna, przeważnie dobrej lub bardzo dobrej jakości. Wówczas mogą zostać wystawione na rynek wtórny, np. jako auta uszkodzone. Również wiele z nich trafia jako dawcy części, gdyż nierzadko mają popsute tylko niektóre podzespoły, jednak których naprawa jest nieopłacalna, więc właściciel decyduje się je sprzedawać na części. Tu warto wspomnieć, że chodliwe są przeróżne podzespoły i to wcale nie są to jedynie części, takie jak: mosty, skrzynie biegów, głowice lub też całe silniki. Bardzo często bryki trafiające na skupie aut powypadkowych pod  Krakowem to pojazdy, które są atrakcyjne ze względu na to, że mają nietypowe fotele, lusterka oraz inne elementy wyposażenia. Wiele starszych kaszalotów jest na tyle specyficzna lub rzadka, że często istnieje problem z dostaniem części oryginalnych, nie wspominając już o zamiennikach, których jakość czasami znacznie odbiega od części oryginalnych. Właściciele  i nie tylko wiedzą, że części, wszelkiego rodzaju, to również chodliwy towar.