skup samochodów używanych kraków

Skupujemy wszystkie auta  za gotówkę w Krakowie i okolicach. Płacimy wyższe ceny niż konkurencja
N

Natychmiastowa gotówka

N

Pieniądze od ręki

N

Płacimy najwięcej za samochody

N

Darmowa wycena

N

Bezpieczna transakcja i minimum formalności

TWÓJ SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH W KRAKOWIE

Skup samochodów używanych Kraków – wszystkie marki

Prowadzimy skup samochodów używanych na terenie Krakowa za gotówkę. Jeżeli interesuje Cię  zapraszamy do kontaktu – skupujemy samochody używane wszystkich marek, zarówno sprawne, uszkodzone, skorodowane, powypadkowe jak i te nadające się na złom. Jeżeli Twój samochód nie posiada ważnych opłat nie stanowi to dla nas problemu – skupujemy także auta bez ważnego przeglądu oraz ubezpieczenia OC. Prowadzimy również skup samochodów w wersji angielskiej – z kierownicą po prawej stronie. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu skupu samochodów używanych o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, niejednokrotnie polecających rodzinie i przyjaciołom nasze usługi oparte na skupie samochodów używanych w Krakowie.

 prowadzony przez naszą firmę opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta i samochodu, zależy nam na obustronnym zadowoleniu z transakcji.

 

Decydując się na skorzystanie z naszych usług – skupu samochodów używanych na terenie Krakowa otrzymujesz szereg wymiernych korzyści związanych ze zbyciem auta. oferuje natychmiastową płatność za samochód w formie gotówki.  to także gwarancja legalnej i w pełni bezpiecznej transakcji. Decydując się na skorzystanie z usług skupu samochodów używanych w Krakowie oszczędzasz czas – nie musisz czekać miesiącami na klienta tak jak ma to miejsce w przypadku samodzielnej lub komisowej sprzedaży a gotówkę otrzymujesz od ręki. To okazja do sprzedaży samochodu w każdym stanie wizualnym oraz technicznym – nie musisz martwić się jakimikolwiek rysami, zadrapaniami lub usterkami – oprócz samochodów w pełni sprawnych i atrakcyjnych wizualnie skupujemy również auta uszkodzone, z widocznymi oznakami korozji, powypadkowe, nadające się na złom oraz w wersji angielskiej tzw. angliki wyposażone w kierownicę po prawej stronie. Brak ważnych opłat w postaci ubezpieczenia OC oraz ważnego przeglądu technicznego również nie stanowi problemu.

Jak szukać dobrego skupu aut?

Decydując się na odsprzedaż samochodu w skup samochodów używanych Kraków nie musisz tracić czasu i nerwów na spotkania, rozmowy i negocjacje z potencjalnymi klientami pozyskanymi poprzez ogłoszenia – osoby z doświadczeniem w sprzedaniu swoich wcześniejszych samochodów wiedzą jak bardzo problematyczni potrafią być klienci i jak wiele nerwów może nas kosztować sprzedaż samochodu. Potencjalni klienci potrafią zrobić ogromny problem z nic nieznaczącej ryski i próbować na jej podstawie negocjować niedorzeczną kwotę sprzedaży. Ponadto oszczędzasz czas -najczęściej potencjalni klienci chcą sprawdzać samochód w serwisach, stacjach diagnostycznych oraz autoryzowanych serwisach samochodowych – ASO – tego typu wyjazdy na przeglądy mogą trwać nawet do  kilku godzin a ich zakończenie nie zawsze musi skończyć się sukcesem w postaci sprzedaży pojazdu. Korzystając z usług skupu samochodów używanych Kraków tak naprawdę niemalże nie tracisz czasu – auto możesz sprzedać w wybranym przez siebie miejscu oraz czasie – kupimy je od Ciebie w okolicy Twojego domu czy pracy o dowolnej porze i w dowolnym dniu tygodnia. 

Szybki kontakt

Skup samochodów używanych Kraków umożliwia dwa różne sposoby kontaktu z potencjalnym zbywcą pojazdu – można wypełnić formularz online na stronie internetowej, co nie jest jeszcze do niczego zobowiązujące. Głównym celem wypełnienia takiego formularza jest możliwość ocenienia przez firmę opłacalności zakupu danego pojazdu, jednakże decyzja najczęściej jest pozytywna a dzięki informacjom zawartym w formularzu możliwe jest wstępne oszacowanie ceny samochodu i zaproponowanie jej klientowi w trakcie rozmowy telefonicznej.

Drugą metodą na zaoferowanie sprzedaży swojego pojazdu jest najzwyczajniej na świecie telefon do skupu samochodów używanych Kraków – w trakcie rozmowy telefonicznej przeprowadzamy z Państwem krótki wywiad, na podstawie pytań zawartych w formularzu. Najważniejsze są podstawowe informacje na temat samochodu takie jak marka, przebieg czy rok produkcji. Warto ze swojej strony podać wszelkie dodatkowe informacje, które mogą  okazać  się istotne i wpływać na cenę pojazdu.

Na podstawie przedstawionych przez potencjalnego zbywcę samochodu informacji jesteśmy w stanie podać przybliżoną, ogólną wycenę. Dokładna kwota, którą możemy zapłacić za dany samochód wymaga oględzin pojazdu w trakcie umówionego telefonicznie spotkania. Na podstawie oględzin samochodu, jego stanu technicznego, jego wad oraz zalet możemy zaproponować już konkretną kwotę – jeżeli klient wyrazi zgodę na przedstawioną cenę dochodzi do podpisania umowy i zapłaty za pojazd. Jeżeli sprzedający nie do końca zgadza się z wyceną zawsze istnieje możliwość negocjacji zaproponowanej ceny, by obie strony transakcji były zadowolone.

prowadzi skup samochodów wszystkich marek oraz modeli samochodów osobowych oraz dostawczych. Stan samochodu jest tak naprawdę bez znaczenia – kupimy od państwa chętnie samochody sprawne i zadbane ale również uszkodzone, powypadkowe, skorodowane, nadające się na złom, wymagające większych lub mniejszych napraw a nawet w wersji angielskiej – z kierownicą po prawej stronie.

Skup samochodów używanych Kraków umożliwia spotkanie w najbardziej dogodnym, odpowiadającym klientowi czasie oraz miejscu. Po krótkich oględzinach pojazdu następuje propozycja ceny, podpisane umowy oraz wypłata gotówki. Za tego typu transakcje klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, nawet jeżeli zdarzy się, iż nie dojdziemy do porozumienia co jest naprawdę sporadyczną sytuacją. Najczęściej spotkanie kończy się zakupem samochodu – ponieważ jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do potrzeb klienta, kupujemy samochody w każdym stanie i wersji i płacimy znacznie więcej niż konkurencyjne skupy samochodów używanych na terenie miasta Kraków.

Skup AUT Kraków - sprawne pojazdy

W pełni sprawne pojazdy stanowią największą część działalności handlowej skupu. Nasza firma zapewnia klientom dostęp do najlepszych narzędzi diagnostycznych, dzięki czemu ich pojazdy przez sprzedażą będą dokładnie zbadane, a oni sami otrzymają poczucie satysfakcji oraz wiedzę na temat sprzedawanego samochodu.

skup aut Warszawa

Skup aut w Krakowie- dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą która wiele lat działa na rynku samochodów używanych. Przez nasze ręce przewinęła się ogromna liczba samochodów, zarówno osobowych jak i dostawczych. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w procesie wyceny i kupna jak i napraw oraz odsprzedaży. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i bardzo cenimy sobie naszych klientów których auta już dawno straciły swój blask. Zapewniamy przede wszystkim kontakt z nami przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu! Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta i szybko gwarantujemy wycenę, oraz decyzję. Dzięki temu że jesteśmy jednymi z większych skupów możemy zaproponować konkurencyjne warunki w stosunku do innych podobnych firm.

Wybierając naszą firmę na pewno decydują się Państwo na: Profesjonalną i szybką obsługę klienta, kontakt przez 24 h na dobę, najwyższą kwotę za skupowane auto w stosunku do konkurencji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami całą dobę. 

Czym wyróżniamy się od konkurencji?

Jako największy skup aut w Krakowie gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę klienta! W stosunku do konkurencji oferujemy najwyższe ceny za kupowane auta. Posiadamy znakomitą i szybką obsługę klienta która zajmie się Państwa samochodem i wypłaci pieniądze. Wystarczy skontaktować się z nami bezpośrednio pod jednym z dwóch numerów telefonów i umówić się na wizytę. Darmowa wycena Państwa samochodu plus pieniądze do ręki to na pewno rzeczy które pomogą w podjęciu decyzji. Oferujemy również bardzo przejrzystą umowę i absolutne minimum formalności.

Nie oceniamy! Nie patrzymy na szczegóły i takie rzeczy jak czystość auta wewnątrz! Interesują nas konkrety i to doceniają nasi klienci. Przyjeżdżając do nas nie spotka Państwa zawód. Skupujemy zarówno auta bez przeglądu ubezpieczenia, oraz nie sprawne. Rozumiemy że żaden z naszych klientów nie pozbywa się aut bez powodu dlatego też każde auto akceptujemy w swoim skupie.  

Kiedy powinno się oddać samochód do skupu?

 Twoje auto nie jest tak sprawne jak kiedyś? Regularne przeglądy, wymiany oleju i naprawy nie przynoszą skutku. Jeżeli spotykasz się z takimi bądź podobnymi oznakami może to świadczyć o powolnym starzeniu się twojego samochodu. Niezależnie od modelu, marki, rocznika na każdy samochód przychodzi czas a wtedy warto jest rozważyć jakie opcje mamy do wyboru. Sprzedaż samochodu bywa ryzykowna ponieważ nie zawsze stan pojazdu pozwala na taki  manewr a złomowanie to ostateczność. Jeżeli posiadamy auto, które nie jest sprawne, nie posiada oc, oraz przeglądu ze względu na swoją historie to można je oddać do nas. Skup aut Kraków to my! Jesteśmy tu aby sprawić żeby auta skupowane od Państwa w pewien sposób dostały nowe życie. Nie interesuje nas skąd auto pochodzi jaki jest jego stan. Płacimy więcej od konkurencji i dajemy jasne zasady zakupu pojazdu. Jeżeli nie chcesz się męczyć z uporczywymi klientami, narzekaniem na stan pojazdu, późniejszym żądaniom odstąpienia od umowy to jesteśmy opcją dla ciebie. 

Jestem z Krakowa - Jak Was znaleźć?

Wystarczy w wyszukiwarce wpisać skup aut Kraków i na pewno znajdziecie nas Państwo! Posiadamy swoje oddziały jednak sam proces wyceny jest przez nas oferowany w formie online. Minimum formalności dla Państwa wygody. Umowa zawierana jest w bardzo prostej i przejrzystej formie. 

Co muszę zrobić jeżeli chcę sprzedać auto? 

Wystarczy wykonać kilka kroków i w ciągu dnia wszystko załatwimy. Po pierwsze należy zdecydować się na pozbycie się samochodu. Drugim krokiem jest odnalezienie nas poprzez wyszukiwarkę wpisując Skup aut w Krakowie. Następnie trzeba skontaktować się z nami telefonicznie w celu dopytania o szczegóły i sprawdzenie ewentualnej wyceny pojazdu. Nie masz czasu? Nie ma problemu... na naszej stronie jest specjalna formatka kontaktowa. Formatkę na stronie należy wypełnić i czekać na odpowiedź z naszej strony. Ze wszystkich sił staramy się wysyłać wszystko jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy że cena jaka zostanie zaproponowana w ramach wyceny nie będzie niższa niż konkurencji. Przy każdym kliencie staramy się dopinać wszystkich formalności przy jak najmniejszym zaangażowaniu. 

W naszej relacji to klient jest zawsze wygranym. Osoby które zawierają z nami umowę, otrzymują czystą gotówkę bez zbędnych formalności. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta wszystko dzieje się głównie po naszej stronie. Akceptujemy bardzo dużą gamę pojazdów, nawet tych uszkodzonych. Obecnie ze względu na szybko rozwijający się rynek motoryzacyjny wiele osób marzy o nowym samochodzie. Starsze modele nie są złe jednak w dobie pokonywania ogromnych ilości kilometrów warto jest być pewnym swojego środka transportu. Pozbycie się starego auta nigdy jeszcze nie było tak łatwe. Otrzymujemy profesjonalną obsługę klienta, najwyższa jakość, wysoką kwotę za auto i przede wszystkim spokój. Koniec z użeraniem się z klientami, umawianiem się na oglądanie auta i później odbieraniem telefonów ze skargami na to jak ten samochód je zniszczony mimo że klient go oglądał podczas zakupu. Wybierając nas zyskują Państwo. 

N

Natychmiastowa gotówka

N

Pieniądze od ręki

N

Płacimy najwięcej za samochody

N

Darmowa wycena

N

Bezpieczna transakcja i minimum formalności

skup samochodów w Krakowie
i

Auta są wyceniane przez naszych wykwalifikowanych pracowników

Wycena darmowa online

U

Działamy szybko i sprawnie

Nie patrzymy na takie szczegóły jak czyste wnętrze

Skup samochodów używanych Kraków – czym się różnimy od komisów?

Skup samochodów może wydawać się pojęciem zbliżonym do komisu samochodowego, w praktyce nie mają jednak ze sobą zbyt wiele wspólnego a często są mylone ze sobą co może prowadzić do wielu nieporozumień. Znacznie różni się od komisów zasadami działania i zupełnie inaczej funkcjonuje.

za gotówkę charakteryzuje się bardzo prostym a zarazem szybkim sposobem działania. Skupujemy samochody od klientów, w wyniku zawartej umowy stają się one naszą własnością i w zależności od stanu pojazdu i opłacalności napraw dopuszczamy je do dalszej sprzedaży w całości lub przeznaczamy na części w przypadku, gdy samochód jest powypadkowy, bardzo zniszczony lub poprostu jego naprawa nie byłaby opłacalna. Warto nadmienić, iż  Kraków przyjmuje samochody wszystkich marek, bez względu na ich stan wizualny i techniczny – łącznie z egzemplarzami skorodowanymi, zniszczonymi, uszkodzonymi, powypadkowymi, bez ważnych opłat – badania technicznego oraz ubezpieczenia OC a nawet tzw. angliki z kierownicą po prawej stronie. Sprzedaż samochodu w skupie jest znacznie szybsza, prostsza i przyjemniejsza dla zbywcy pojazdu a czasem nawet bardziej opłacalna. Pieniądze można otrzymać nawet w tym samym dniu, w którym klient zdecyduje się na sprzedaż samochodu.

Klasyczne komisy samochodowe charakteryzują się znacznie trudniejszymi procedurami sprzedaży. Komis nie kupuje danego samochodu a jest wyłącznie pośrednikiem pomiędzy sprzedającym a nabywcą. Oznacza to w praktyce, iż za pośrednictwem komisu nie sprzedamy pojazdu uszkodzonego, powypadkowego, bez ważnych opłat – przeglądu i ubezpieczenia OC czy skorodowanego. Także sprzedaż samochodów w wersji angielskiej, z kierownicą po prawej stronie może być znacznie utrudniona. Wiele profesjonalnych komisów odmawia przyjęcia samochodów określonych marek lub np. kilkunastoletnich ze względu na niski popyt lub niską prowizję od sprzedaży zbyt taniego samochodu.

gwarantuje szybką i sprawną wycenę pojazdu – zazwyczaj oględziny i wycena zajmują nie więcej niż 15-20 minut, ponadto oględziny i transakcja odbywają się w dogodnym, wskazanym przez klienta miejscu, który nie musi tracić czasu na dojazd.

Wycena komisu samochodowego może trwać znacznie dłużej, nawet kilkanaście dni a pieniądze otrzymamy dopiero, gdy komis sprzeda nasz samochód. W praktyce oznacza to, iż w skrajnych przypadkach osoba sprzedająca samochód może czekać na pieniądze nawet pół roku lub dłużej. Często zawierając umowę z komisem należy wyrazić zgodę na obniżenie ceny za samochód w przypadku, gdy komis będzie miał problem z jego sprzedażą i pojazd będzie czekał miesiącami na nowego właściciela. Może okazać się, iż wyczekała kwota którą otrzymamy za sprzedany samochód będzie znacznie odbiegać od naszych oczekiwań w związku z obniżkami, prowizjami i innymi opłatami naliczonymi przez komis.

 nie pobiera żadnych prowizji ani opłat a cena oferowana za dany pojazd zazwyczaj nie odbiega znacznie od jego wartości rynkowej. Oczywiście za pojazd zniszczony, uszkodzony, powypadkowy, skorodowany, bez ważnych opłat lub z kierownicą po prawej stronie otrzymać można niższą kwotę, stanowiąca np. równowartość jego sprawnych części.

W przypadku komisu samochodowego należy liczyć się z faktem, iż nie oddamy do sprzedaży samochodu z jakimikolwiek większymi wadami, uszkodzonego lub powypadkowego. Ponadto im większa jest wartość sprzedawanego przez nas samochodu, tym właściciel komisu naliczy wyższą prowizję w związku z czym możemy ponieść koszty rzędu kilku – kilkunastu tysięcy złotych.

Skup samochodów używanych Kraków z zakupionym samochodem może zrobić naprawdę wiele, ponieważ stajemy się jego nowym, formalnym właścicielem. Jeżeli jest to opłacalne pojazd można po minimalnych poprawkach lub większych naprawach odsprzedać z zyskiem na rynku samochodów używanych. Samochód po stłuczce lub uszkodzony może zostać przed ponowną sprzedażą oddany w ręce wykwalifikowanych specjalistów – mechaników czy blacharzy. W przypadku samochodów mocno zużytych, skorodowanych lub powypadkowych najbardziej opłacalnym a czasem jednym możliwym rozwiązaniem jest rozebranie ich na podzespoły  i sprzedanie ich na rynku części używanych.

Komisy samochodowe raczej nie angażują się w naprawy i poprawki sprzedawanych samochodów, ograniczając swój udział do dokładnego wyczyszczenia, posprzątania i odkurzenia pojazdu. Komisy z zasady  nie kupują mocno zużytych pojazdów i nie tracą czasu na doprowadzanie ich do lepszego stanu.

 oferuje w pełni darmową, kompleksową, precyzyjną i profesjonalną usługę wyceny danego samochodu na podstawie jego oględzin. W związku z czym, nawet jeżeli nie dojdzie ostatecznie do transakcji klient otrzymuje ustaloną wartość rynkową swojego pojazdu. W przypadku komisów samochodowych najczęściej sami musimy ustalić cenę sprzedawanego pojazdu, ponieważ komisy rzadko oferują profesjonalną wycenę a jeśli już to jest to usługa płatna. W konsekwencji nieświadomy klient może zaniżyć cenę swojego pojazdu oddając do komisu i co za tym idzie ponieść stratę lub zawyżyć wartość utrudniając sobie tym samym możliwość szybkiej sprzedaży samochodu.

Podsumowując – sprzedaż samochodu w  jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, niepodważalnie lepszym niż oddanie pojazdu do komisu lub próba sprzedaży na własną rękę. Dzięki skupowi samochodów używanych Kraków otrzymamy darmową, profesjonalną wycenę wartości pojazdu a także gotówkę od ręki jeśli zdecydujemy się sprzedać samochód. W przeciwieństwie do wstawienia pojazdu do komisu, które oznaczana tak naprawdę „zamrożenie” gotówki oraz samochodu. I co najbardziej istotne –  przyjmuje pojazdy wszystkich marek bez względu na ich stan techniczny czy posiadanie ważnych opłat, w związku z czym oferuje szybkie i sprawne spieniężenie samochodów powypadkowych, uszkodzonych, skorodowanych, bez ważnego przeglądu lub OC a nawet w angielskiej wersji.